Byrå med huggen stenskiva

Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva
Byrå med huggen stenskiva

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, huggen skiva, mahogny med intarsia, höjd 84, 109x50 cm

Nyckel saknas, stenskiva med nagg

139292

2012-06-19