Per Adalbert olja
Vollendet
2012-06-19
139332
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ADALBERT, Per (född 1953): Komposition, signerad Adalbert, olja på duk, 100x73 cm