Skål Kina 1800-tal

Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, dekor i höjd 7, diameter 18 cm

Lagningar

139336

2012-06-19