Arthur Sahlén blandteknik

Arthur Sahlén blandteknik
Arthur Sahlén blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAHLÉN, Arthur (1882-1945): Vy över Stockholm, signerad och daterad Sahlén 1925, blandteknik, 44x42 cm

139350

2012-06-19