Dryckeshorn i ben med silvermontering
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DRYCKESHORN i ben med silvermontering, Carl Gustaf Snak, två tassfötter, höjd 34 cm, locket stämplat Carl Gustaf Snak Stockholm 1853, ställning stämplad Stockholm, otydliga års- och mästarstämplar
Hornet med skador
139357
2012-06-20