Dryckeshorn i ben med silvermontering

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRYCKESHORN i ben med silvermontering, Carl Gustaf Snak, två tassfötter, höjd 34 cm, locket stämplat Carl Gustaf Snak Stockholm 1853, ställning stämplad Stockholm, otydliga års- och mästarstämplar

Hornet med skador

139357

2012-06-20