Walasse Ting litografi
2012-06-19
139359
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TING, Walasse (Kina, född 1929): Grön häst, signerad och numrerad 16/200, färglitografi, 45x59 cm, oramad
Bristning, smärre hörnveck