Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TING, Walasse (Kina, född 1929): Grön häst, signerad och numrerad 16/200, färglitografi, 45x59 cm, oramad
Bristning, smärre hörnveck
139359
2012-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här