Walasse Ting litografi

Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TING, Walasse (Kina, född 1929): Grön häst, signerad och numrerad 16/200, färglitografi, 45x59 cm, oramad

Bristning, smärre hörnveck

139359

2012-06-19