Alfred Wahlberg tillskriven
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WAHLBERG, Alfred (1834-1906) tillskriven: Landskap, ej signerad, olja på papp-pannå, 33x48 cm
Text a tergo: "Studie efter naturen från Gistafsberg vid Byfjorden i Bohuslän 1862. Originalmålnig av Alfred Wahlberg intygar Gustaf Jaensson
139372
2012-07-12