Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NYBERG, Jöran (född 1937): Stadsmotiv, signerad och numrerad Jöran Nyberg 50/100, handkolorerad litografi, 74x51 cm
139373
2012-06-20
Gör en kostnadsfri värdering här