Thure Bosin oljemålning

Thure Bosin oljemålning
Thure Bosin oljemålning
Thure Bosin oljemålning
Thure Bosin oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOSIN, Thure (1894-1983): Lidingö med Stockholms inlopp, signerad Thure Bosin, olja på duk, 33x40 cm

139378

2012-06-20