Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, signerade Io.Vo. (Johan Adam Vogt, stolmakare i Stockholm, verksam 1834-43), mahogny
Lagningar
139380
2012-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här