Harald Lindberg oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LINDBERG, Harald (1904-1976): Insjölandskap, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 32x39 cm
Kuntoraportti
139393
Päivämäärä:
2012-06-20