Dmitry Slepushkin oljemålning

Dmitry Slepushkin oljemålning
Dmitry Slepushkin oljemålning
Dmitry Slepushkin oljemålning
Dmitry Slepushkin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLEPUSHKIN, Dmitry (Ryssland, född 1967): Man vid eka, signerad och daterad 1987, olja på duk, 79x64 cm

139411

2012-06-20