Eric Lundberg oljemålning
2012-06-20
139416
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDBERG, Eric (född 1918): Sittande modell, signerad Eric Lundberg -55 (?), olja på pannå, 78x90 cm