Maria med barnet oljemålning
2012-06-21
139423
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (spansk skola 1700-tal): Maria med barnet, olja på kopparplåt, 29x22 cm
Smärre färgbortfall