Akvarell av Ellen Jolin

Akvarell av Ellen Jolin
Akvarell av Ellen Jolin

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TECKNINGAR, GRAFIK, AKVARELLER, mm, bl.a. akvarell av Ellen Jolin, signerad med förnamn på baksidan, akvarell signerad W. Vilkrist, 1927, varierande mått, 4 etsningar bl.a. Adelborg, Gellerstedt

Zustandsbeschreibung

139433

2012-06-20