Akvarell av Ellen Jolin
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TECKNINGAR, GRAFIK, AKVARELLER, mm, bl.a. akvarell av Ellen Jolin, signerad med förnamn på baksidan, akvarell signerad W. Vilkrist, 1927, varierande mått, 4 etsningar bl.a. Adelborg, Gellerstedt
Zustandsbeschreibung
139433
2012-06-20