Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

MIRO, Joan (1893-1983): Exposition à la Galerie Matarasso - Nice 1957, affisch i färglitografi (före text), signerad och daterad Miró 1957, numrerad 121/125, 60x47 cm, litteratur: Mourlot 179. Motivet trycktes först som affisch med text (Mourlot 177)

Gulnat

139443

2012-06-20