Ramar förgyllda

Ramar förgyllda
Ramar förgyllda

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RAMAR, 2 st, förgyllda, innermått 12x10 resp 18x13, yttermåttt 21x20 resp 27x23 cm

Smärre slitage

139486

2012-06-21