Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RAMAR, 2 st, förgyllda, innermått 12x10 resp 18x13, yttermåttt 21x20 resp 27x23 cm
Smärre slitage
139486
2012-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här