Kilian Zoll oljemålning

Kilian Zoll oljemålning
Kilian Zoll oljemålning
Kilian Zoll oljemålning
Kilian Zoll oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZOLL, Kilian Christoffer (1818-1860): Porträtt av Jonas Jonsson (1765-1849), monogramsignerad, samt intygad a tergo, olja på duk, 16x14 cm

Uppfodrad på pannå

139504

2012-06-21