Nils Kreuger akvarell

Nils Kreuger akvarell
Nils Kreuger akvarell
Nils Kreuger akvarell
Nils Kreuger akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930): Landskap, signerad och daterad N Kreuger Köpmansvik 26 juli 1910, blyerts och färgkrita, 24x34 cm

139506

2012-06-28