Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LUNDQVIST, Jan (född 1935): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad Jan Lundqvist, akvarell, 32x50 cm
139524
2012-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här