Jan Lundqvist akvarell

Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell
Jan Lundqvist akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LUNDQVIST, Jan (född 1935): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad Jan Lundqvist, akvarell, 32x50 cm

139524

2012-06-21