Lars Rylander färgetsningar

Lars Rylander färgetsningar
Lars Rylander färgetsningar
Lars Rylander färgetsningar
Lars Rylander färgetsningar
Lars Rylander färgetsningar
Lars Rylander färgetsningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYLANDER, Lars (samtida): (3) "Jordskugga", "Blå Eld", "Nattstänk", signerade och numrerade Lars Rylander, färgetsningar, bladstorlek 110x67 cm, oramade

Hanteringsveck

139565

2012-06-21