Karl Johan Lilliesköld olja

Karl Johan Lilliesköld olja
Karl Johan Lilliesköld olja
Karl Johan Lilliesköld olja
Karl Johan Lilliesköld olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LILLIESKÖLD, Karl Johan (född 1954): "Those little pink Pyramids", signerad a tergo, 1990, olja på duk, 20x20 cm
Proveniens: Galleri Bennetter

tryckmärke

139567

2012-06-25