Mansporträtt 1800-tal
Vollendet
2012-06-28
139572
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Mansporträtt, olja på duk, 38x32 cm
Smärre skador