Birthe Wesselhöft litografier

Birthe Wesselhöft litografier
Birthe Wesselhöft litografier
Birthe Wesselhöft litografier
Birthe Wesselhöft litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WESSELHÖFT, Birthe (född 1934): Figur-och djurmotiv, stilleben, signerade, litografier samt 1 original, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

139600

2012-06-25