Figuriner Derby

Figuriner Derby
Figuriner Derby
Figuriner Derby
Figuriner Derby
Figuriner Derby
Figuriner Derby

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, 1800-tal, polykromt bemålade, märkta Derby, vardera
höjd 23 cm

Smärre skador, mindre delar saknas

139608

2012-06-21