Curt Agge litografier

Curt Agge litografier
Curt Agge litografier

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

AGGE, Curt (född 1929): Landskap, signerade Curt Agge, litografier (5 st, samma motiv), blandteknik (1 st), 46x63 cm resp 21x29 cm, oramade

Zustandsbeschreibung

Hanteringsveck

139613

2012-06-25