Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
AGGE, Curt (född 1929): Landskap, signerade Curt Agge, litografier (5 st, samma motiv), blandteknik (1 st), 46x63 cm resp 21x29 cm, oramade
Zustandsbeschreibung
Hanteringsveck
139613
2012-06-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner