Thage Nordholm litografier

Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier
Thage Nordholm litografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDHOLM, Thage (1927-90): (7 st) Landskap, signerade och numrerade Thage Nordholm, färglitografier, varierande mått

139640

2012-06-25