Piedestal med stenskiva

Piedestal med stenskiva
Piedestal med stenskiva
Piedestal med stenskiva
Piedestal med stenskiva

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, med stenskiva, svarvade förgyllda ben, höjd 67 cm

Skador

139647

2012-06-25