Jan Naliwajko skulptur

Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Skulptur - plexiglas, signerad och daterad J.Naliwajko 2007, höjd ca 217 cm

139662

2012-06-25