Axel Olson etsning

Axel Olson etsning
Axel Olson etsning
Axel Olson etsning
Axel Olson etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Hustak och duva, signerad Axel Olson, ea, färgetsning, 35x51 cm

139666

2012-06-25