Jan Naliwajko objekt

Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Objekt, signerad, plexiglas, höjd 46 cm

Repor

139669

2012-06-25