Birger Bireger Ericsson olja
2012-06-25
139682
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Arvingarna", signerad Birger, olja på pannå, 32x40 cm
Smärre färgbortfall