Birger Bireger Ericsson olja

Birger Bireger Ericsson olja
Birger Bireger Ericsson olja
Birger Bireger Ericsson olja
Birger Bireger Ericsson olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Arvingarna", signerad Birger, olja på pannå, 32x40 cm

Smärre färgbortfall

139682

2012-06-25