Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HONDIUS, Abraham (1625-1691): Jaktstycke, signerad AH, olja på duk, 33x50 cm
Färgbortfall
139689
2012-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här