Abraham Hondius oljemålning

Abraham Hondius oljemålning
Abraham Hondius oljemålning
Abraham Hondius oljemålning
Abraham Hondius oljemålning
Abraham Hondius oljemålning
Abraham Hondius oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HONDIUS, Abraham (1625-1691): Jaktstycke, signerad AH, olja på duk, 33x50 cm

Färgbortfall

139689

2012-07-06