Ulrika Hydman Vallien olja

Ulrika Hydman Vallien olja
Ulrika Hydman Vallien olja
Ulrika Hydman Vallien olja
Ulrika Hydman Vallien olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, olja på duk uppfodrad på pannå, 44x53 cm

139690

2012-06-26