Birrger Birger Ericsson olja

Birrger Birger Ericsson olja
Birrger Birger Ericsson olja
Birrger Birger Ericsson olja
Birrger Birger Ericsson olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Vampyrkvinnan", signerad Birger, olja på pannå, 45x54 cm

139700

2012-06-26