Skål sked i silver i originaletui

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, hänklar i form av solfjäderform, invändigt förgylld, SKED, silver, K.Anderson 1930-tal Stockholm, i originaletui, totalvikt ca 163 g

139703

2012-06-26