Jan Naliwajko olja
2012-06-26
139706
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): Allegori, signerad J Naliwajko, olja på duk, 80x66 cm
repa