Jan Naliwajko olja

Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja
Jan Naliwajko olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Allegori, signerad J Naliwajko, olja på duk, 80x66 cm

repa

139706

2012-06-26