Mollie Faustman oljemålning

Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): "Kvinna i 3/4-fugur, monogramsignerad MF, olja på duk, 88x56 cm

139716

2012-06-25