Birger Ericson Birger oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "De överlevande" signerad Birger, olja på pannå, 49x60 cm

139718

2012-06-26