Evy Låås färglitografi

Evy Låås färglitografi
Evy Låås färglitografi
Evy Låås färglitografi
Evy Låås färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LÅÅS, Evy (1923-1999): Skål med blåbär, signerad och daterad Låås -77, 58/360, färglitografi, 51x57 cm

139719

2012-06-26