Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad

139737

2012-06-26