Bernhard Oscarsson oljemålning

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Stockholms inlopp, signerad och daterad Oscarsson -28, olja på pannå, 37x45 cm

139738

2012-06-26