Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): "Sommarnatt vid Rantasjaur 1919", signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 71x99 cm
139751
2012-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här