Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): "Sommarnatt vid Rantasjaur 1919", signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 71x99 cm

139751

2012-06-26