Karin Persson träsnitt

Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt
Karin Persson träsnitt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERSSON, Karin (1891-1971): 7 st träsnitt med växtmotiv, signerade Karin Persson, samtliga daterade, varierande mått

139768

2012-06-26