Edvard Rosenberg oljemålning

Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning
Edvard Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Motiv från Tvetaberg Södermanland, signerad och daterad E. Rosenberg 1917, olja på duk, 44x102 cm

Färgbortfall, ramskador

139798

2012-06-26