Vas i porslin Karl Lindström för Rörstrand

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, porslin, Karl Lindström, Rörstrand, 1900-talets början, underglasyr med genombruten dekor i relief av klöverblommor och blad, höjd 13 cm

Obetydliga nagg

139801

2012-06-26