Sven-Arne Hökenström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (Född 1947): "Victory Tilly, tillsammans med Stig H Johansson", signerad Höken, olja på duk, 80x100 cm

139875

2012-06-27