Bengt Lindström+ bok Lindström 50 år

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Bengt Lindström, 71/100, färglitografi, 74x53 cm

139892

2012-06-26