Kungliga Svenska Segelsällskapets Årsbok 37 vol

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KSSS ÅRSBÖCKER, 37 st, 1946-52, 1955, 1957-1984 (dubbla av 1964 och 66)

Smärre slitage och skador

139895

2012-09-30