Erik Olson blyerts- och kritteckning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition med figurer, blyerts- och kritteckning, 14x8 cm, signerad och daterad E.O. 24

139904

2012-06-27