Erik Olson blyerts- och kritteckning
Valmis
2012-06-27
139904
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
OLSON, Erik (1901-1986): Komposition med figurer, blyerts- och kritteckning, 14x8 cm, signerad och daterad E.O. 24